Power bank z grawerem - duży potencjał reklamowy

2018-10-24 Gadżety reklamowe
Power bank z grawerem - duży potencjał reklamowy

W dobie powszechnego dostępu do Internetu, działania marketingowe przeniosły się głównie w wirtualne sieci. Statystki jednak pokazują, że nie warto całej reklamy inwestować w działalność internetową. Nadal dobrze mają się tradycyjne formy reklamy i ocieplania wizerunku firmy, a gadżety firmowe są ich nierozłącznym elementem. Pomagają nawiązać kontakt z klientem oraz budują relacje z otoczeniem. Dają one przewagę nad konkurencją, zaspokajając potrzeby ludzi, tym samym mówiąc o ich ogromnym potencjale.

Funkcje gadżetów

W przeciwieństwie do reklamy masowej, upominki wręczane są indywidualnym osobom. Pozwala to na zbudowanie wartościowej i bezpośredniej relacji, zamiast trafiać do większej ilości anonimowych osób, nie mając pewności skuteczności odbioru. Ma to duży sens, ponieważ klient korzystając z prezentu na co dzień, cały czas w pewnym stopniu pogłębia i utrwala istnienie marki w swojej świadomości. Buduje to rozpoznawalność firmy, ponieważ nawet jeśli ta osoba, która otrzymała gadżet nie skorzysta z jej usług, widzą go inni ludzie i utrwalają sobie jej obraz w głowie. Jak widać, ma to ogromne znaczenie, ponieważ nieco ponad osiemdziesiąt procent polskich marketerów wykorzystuje gadżety do reklamy, a siedemdziesiąt procent potwierdza ich skuteczność. Tłumaczy się to tym, że przy niskich nakładach i poniesionych kosztach uzyskuje się satysfakcjonujące wyniki.

Gadżety, najbardziej lubiane przez klientów

Zanim zaczniemy przeglądać oferty z upominkami, warto zastanowić się, czego oczekują od nas klienci. Parasol jest już dosyć oklepanym motywem, mimo że jest dobrym materiałem na reklamę, ze względu na jego dużą powierzchnię reklamową oraz powszechność użycia. Na drugim miejscu znajdują się pendrivy, ponieważ ponad dziewięćdziesiąt procent obdarowanych nimi osób regularnie z nich korzysta. Jednak, jak długo można otrzymywać same zewnętrzne nośniki danych? Dlatego, aby sprostać oczekiwaniom, coraz częściej rozdawany jest power bank z nadrukiem. Taka przenośna ładowarka jest jeszcze nowością na rynku, co daje pewność, że nie każdy ma ją w posiadaniu.

Popularne