FUMNETI PRO - Integracja dla firm

Co zapewniamy

 • Spotkania odbywają się w naszej nowocześnie urządzonej kuchni oraz przestronnej jadalni w Gdańsku Brzeźnie, nieopodal plaży.
 • Do dyspozycji uczestników spotkań integracyjnych jest bogate zaplecze techniczne z tablicą multimedialną, rzutnikiem, oraz iPadami.
 • Kulinarne spotkania integracyjne zawsze odbywają się pod czujnym okiem naszych ekspertów oraz doświadczonych kucharzy.
 • Na życzenie zorganizujemy konkursy z nagrodami np. za przygotowanie najsmaczniejszych, najefektowniejszych potraw.
 • Uczestnicy otrzymują przepisy wszystkich przygotowywanych dań.

Wspólnie przy stole.

Spotkanie integracyjne przy wspólnym stole to doskonały sposób zarówno na lepsze poznanie się, jak i na podzielenie się wiedzą. W Akademii Kulinarnej FUMENTI zorganizujemy firmowe spotkanie kulinarne idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.


Podczas naszych integracyjnych „lekcji gotowania”, kulinarnych prezentacji i degustacji uczestnicy mogą odbyć kulinarną podróż w najrozmaitsze zakątki świata. Przygotowany pod czujnym okiem naszych ekspertów kilkudaniowy obiad lub kolacja okraszona winem, uraczą podniebienia uczestników spotkania.


Warsztaty kulinarne to także doskonały sposób na spędzenie czasu z najlepszymi klientami Państwa firmy. Zaproście ich do naszej nowoczesnej Akademii Kulinarnej na wspólny kurs gotowania a będzie to dla nich miłą niespodzianką i pozwoli pogłębić wasze relacje. Podczas wspólnego gotowania, przy winie i dobrej muzyce będziecie mogli Państwo lepiej się poznać, a na koniec w przyjemnej atmosferze spożyć przygotowany kilkudaniowy posiłek.


W zależności od oczekiwań spotkania i warsztaty kulinarne mogą odbywać się w oficjalnej lub luźnej atmosferze. Spotkania trwają najczęściej 3-5 godz. i odbywają się w ciągu dnia lub wieczorem, w zależności od potrzeb. Najmniejsza liczba uczestników to 8 osób, największa to ok. 40 osób. Optymalna - 20 osób.

Co zapewniamy

 • Prezentacje tematyczne zgodne z Państwa życzeniem, przygotowane przez wybitnych szefów kuchni i ekspertów kulinarnych z naszego Zespołu.
 • Prezentacje odbywają się w naszej nowocześnie urządzonej kuchni oraz przestronnej jadalni w Gdańsku Brzeźnie, nieopodal plaży.
 • Pokazy na żywo zakończone są wspólna degustacją przygotowanych potraw.

Sztuka kulinarna na żywo.

Podczas pokazów gotowania w Akademii Kulinarnej FUMENTI, relaksując się przy lampce wina będziecie mogli Państwo przyjrzeć się ekspertom naszej Akademii podczas ich codziennych zmagań w kuchni. W naszym zespole mamy prawdziwych wirtuozów kuchni, dla których kuchnia nie ma żadnych tajemnic i żadnych granic. Gotując zaserwują Państwu prawdziwy show, a przy okazji zdradzą kilka cennych sekretów.


Oferujemy prezentacje tematyczne w zależności od Państwa życzeń i wyobraźni. Tematyka jest bardzo szeroka: od tematów egzotycznych jak sushi i owoce morza, po bardzo praktyczne prezentacje przygotowania drobnych przekąsek na przyjęcia.


Na zakończenie pokazu zapaszmy Państwa do spożycia przygotowanych potraw w naszej przestronnej jadalni. Minimalna liczba uczestników podczas pokazów gotowania na żywo to 16 osób, maksymalna - około. 40.

Co zapewniamy

 • Tematyka spotkania dostosowana do Państwa potrzeb.
 • Spotkania degustacyjne okraszone ciekawymi wykładami poświęconymi tematyce win i degustacji.
 • Spotkania prowadzone przez znawców sztuki serwowania i degustacji wina.

Poczuj się jak kiper.

Zapraszamy na spotkanie z winem i przy winie w Akademii Kulinarnej FUMENTI. Podczas „Warsztatów wiedzy o winie” to właśnie ten wyborny trunek, jego odpowiedni dobór, tajniki i sposoby podawania, staną się tematem przewodnim. Opowiemy o różnych rodzajach wina i tym, jak przygotowywać posiłki odpowiednie dla win, które cenią sobie Państwo najwyżej.


W zależności od potrzeb, przedstawiona przez nas oferta może się również skupić na samej sztuce degustacji wina. Zaprezentujemy, jak rozpoznać odpowiednie do każdego posiłku wino tak, aby jego degustacja stała się prawdziwym kulinarnym uzupełnieniem spożywanych dań.


Pomocą służyć będą doświadczeni, współpracujący z nami eksperci. Nasze spotkania mogą także zostać wzbogacone o krótki wykład przygotowany przez naszych wykładowców.


Zachęcamy Państwa do spotkania z naszymi ekspertami i wspólnej degustacji win!

Co zapewniamy

 • Nauka tajników sztuki barmańskiej pod okiem prawdziwych ekspertów.
 • Profesjonalny sprzęt barmański.
 • Tematyka dostosowana do Państwa potrzeb.
 • Wspólna degustacja przygotowanych koktajli i napojów alkoholowych.
 • Luźna niezobowiązująca atmosfera spotkania.

Pełne szkło.

Metaliczne odgłosy sprzętów barmańskich komponujące się z krystalicznym brzękiem szkła i delikatnym szeptem strumienia alkoholu wypełniającego kieliszek, a w nim zaklęta opowieść…


FUMENTI proponuje Państwu jedyną w swoim rodzaju koktajlową podróż w czasie i przestrzeni – od wyrazistych specjałów podziemnych barów prohibicyjnej Ameryki, po orzeźwiające klasyki karaibskich plaż, od klasycznego Manhattana, po molekularne galaretki Mai Tai. To wszystko przygotują Państwo pod okiem naszego eksperta, który w niebanalny sposób wprowadzi Was w świat sztuki miksologii, podczas warsztatów koktajlowych połączonych ze wspólną degustacją.


Minimalna liczba uczestników to 16 osób, maksymalna - około 40.

Co zapewniamy

 • Przytulne, nowocześnie urządzone wnętrza Akademii Kulinarnej FUMENTI, położone nieopodal plaży w Gdańsku Brzeźnie.
 • Warsztaty kulinarne prowadzone przez wybitnych szefów kuchni i ekspertów kulinarnych.
 • Możliwość zaproszenia gościa specjalnego.
 • Indywidualnie przygotowany program spotkania, doskonale dopasowany do Państwa potrzeb.
 • Luźną, niezobowiązująca atmosferę.
 • Możliwość korzystania z bogatego zaplecza multimedialnego: sprzęt nagłaśniający, tablica multimedilna.

Niespodzianka dla Ciebie i Twoich gości.

Marzą Ci się niezapomniane urodziny lub imieniny? A może chcesz przygotować przyjęcie niespodziankę, dla bliskiej Ci osoby? Zapraszamy do Akademii Kulinarnej FUMENTI, gdzie zorganizujemy wyjątkowe urodzinowo-imieninowe przyjęcie w formie warsztatów kulinarnych, połączonych z pokazem kulinarnym i degustacją win.


Takie okolicznościowe przyjęcie to prawdziwe zaskoczenie dla gości. Podczas spotkania wszyscy wspólnie będą mogli przygotować wyjątkowe potrawy pod okiem profesjonalnego szefa kuchni, lub gościa specjalnego. Państwa przyjęcie - spotkanie, może stać się niezwykłą podróżą kulinarną, którą odbędziecie pod okiem profesjonalisty.


Tematyka spotkania jest dowolna i dopasowana do Państwa potrzeb. Tematem przewodnim może być wybrana kuchnia, lub też degustacja wina i odpowiedni dobór trunku do potraw, które wcześniej po ustaleniu menu zostaną dla Państwa przygotowane w Akademii.


Minimalna liczba uczestników to 16 osób, maksymalna - około 40.

Co zapewniamy

 • Eleganckie, przestronne wnętrza, które można aranżować do potrzeb sesji.
 • Wsparcie profesjonalnych ekspertów kulinarnych.
 • Dostęp do wysokiej jakości sprzętu kuchennego.
 • Luźną, niezobowiązującą atmosferę.

Zdjęcia w kulinarnym plenerze.

Nowocześnie wyposażone, przestronne wnętrza Akademii Kulinarnej FUMENTI stanowią doskonałe tło dla sesji fotograficznych, nie tylko o tematyce kulinarnej. Podczas sesji do dyspozycji mają Państwo doskonały sprzęt kuchenny Franke, Fiskars, Kenwood, oraz elegancką zastawę stołową, dzięki czemu można potrawy do sesji przygotować można na miejscu.


W razie potrzeby oferujemy także wsparcie naszych ekspertów kulinarnych i dostęp do naszego zaplecza sprzętowego, z tablica multimedialną i rzutnikiem.

Co zapewniamy

 • Wygodne przestronne wnętrza Akademii, położone nieopodal plaży w Gdańsku Brzeźnie.
 • Dostęp do profesjonalnego zaplecza z tablica multimedialną, rzutnikiem, iPadami.
 • Catering lub warsztaty kulinarne zgodnie z zapotrzebowaniem.
 • Pełna, profesjonalna obsługa recepcyjna, fotograficzna itp.
 • Na życzenie press kity i upominki dla uczestników spotkania.

Centrum prasowe w kuchni.

Od zawsze wiadomo, że w kuchni rozmawia się najlepiej. Dlatego przestronne i wygodne wnętrza Akademii Kulinarnej FUMENTI to doskonałe miejsce na zorganizowanie niebanalnego spotkania z przedstawicielami mediów. Rozmowy okraszone posiłkiem (śniadaniem, lunchem, obiadem, lub kolacją), wspólnym gotowaniem, lub warsztatami kulinarnymi dla wszystkich uczestników będą prawdziwą przyjemnością.


Poza wygodną i atrakcyjną przestrzenia, Akademia Kulinarna FUMENTI zapewnia nowoczesne zaplecze z tablicą multimedialną, projektorem i dostępem do iPadów dla wszystkich uczestników spotkania.

Co zapewniamy

 • Profesjonalne konsultacje i cenne porady dotyczące opracowania menu na przyjęcie.
 • Najwyższą jakość obsługi w zakresie przygotowania i serwowania potraw.
 • Pełne wsparcie „kuchenne” podczas trwania imprezy, od początku do końca.
 • Pełna, profesjonalna obsługa recepcyjna, fotograficzna itp.
 • Niezobowiązującą, nienarzucającą obecność naszej obsługi podczas przyjęcia.

Uczta kulinarna na wyłączność.

Chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie w domu? Zaproś jednego z naszych ekspertów, a w Twojej kuchni wyczaruje ucztę o jakiej nawet nie śniłeś. Wybierz temat przyjęcia, a wskażemy kucharza z naszego zespołu, który najlepiej poradzi sobie z zadaniem.


Wspólnie ustalimy menu i zorganizujemy w Twoim domu niezapomniane przyjęcie. Ale to nie wszystko! Zadbamy także o wyjątkowy wystrój wnętrz i obsługę kelnerską. Możesz liczyć na nasze wsparcie od początku do końca trwania tych niezwykłych imienin, urodzin, rocznic i innych uroczystości. Przygotujemy wybrane przez Ciebie potrawy, zaserwujemy je gościom, a na koniec posprzątamy i pozmywamy.


Gwarantujemy przyjemną atmosferę, a nasza obecność w niczym nie zakłóci wyjątkowego czasu spędzonego z Twoimi gośćmi.

Nasi partnerzy